fbpx
Estetik Cerrah, göğüs büyütme yöntemleri

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Kadın için vücut orantısının muntazam olması her zaman istediği ve arzu ettiği bir durumdur. Fakat bunun için bazen sadece kişinin kendisinin yapacağı değişkenler yeterli olmaz. Özellikle meme ölçüsünde olan bir orantısızlık kadınları mutsuz etmektedir. Geçici çözümler ile yola devam etse bile bu durumun kalıcı olacak olması kadın için en çok tercih edilen durumdur. Bize başvuran kadın hastalarımızın geneli göğüs büyütme yöntemleri var mıdır? ve göğüs büyütme ameliyatsız olabilir mi? soruları ile gelmektedir.

Göğüs büyütme yöntemleri var mıdır?

Göğüs büyütme yöntemleri vardır. Bunlar meme protezi ve memeye yağ enjeksiyonudur. Fakat memeye yağ enjeksiyonu çok küçük ya da dümdüz olan bir meme yapısına uygun değildir. Ayrıca bu yağ dokusunun sizin vücudunuzdan alınması gerekir ki bu kadar kullanılabilir yağ çıkması çok mümkün olmamaktadır. Memeye yağ enjeksiyonu aslında minimal dokunuş gerektiren göğüs yapısı için uygundur.

Elimizde en kullanışlı ve sonuçları yüz güldürücü olan meme protezi gibi güzel bir malzeme bulunmaktadır. Kişinin beden ölçüleri ve istediği boyut göz önüne alınarak yapılan meme protezi ameliyatları gerçekten mutluluk vericidir.

Ameliyatsız bir çözüm var mıdır?

Ameliyatsız bir çözüm var mı? sorusuna gelecek olursak bunun için dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Fakat günümüzde gelinen noktaya bakıldığında bu işlemin sonuçlarının çok faydası görülmemiştir. Hatta daha sonra meme protezi ameliyatına alınan hastalarda bu dolgu maddesinin temizlenme aşamaları da ameliyata dahil olduğu için ameliyatın içeriği ve maliyeti çok değişkenlik göstermektedir.

Göğüs büyütme yöntemleri süreci nasıldır?

Göğüs büyütme süreci ilk etapta muayene ile başlar. Muayenede kişinin ölçüleri ile istenilen protezin boyut ve şekline karar verilir. Daha sonra ameliyat süreci başlar. Ameliyat ortalama 2-3 saat aralığında sürer. Hastane yatışı ise 1 gece olur. Hatta erken saatlerde yapmış isek ameliyatı akşama taburcu yaptığımız bile olur. Yaklaşık 5-7 gün bir istirahat gerekir. Sonrasında hasta normal yaşamına döner.

Göğüs Büyütme Yöntemleri ve meme protezi fiyatı için asistanlarıma arama ya da web sitemizde yanda çıkan whatsapp uygulaması üzerinden başvurursanız size daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir.

 

Estetik Cerrah Op. Dr. Selçuk YÜCE kliniğinde göğüs büyütme yöntemlerinden Meme Protezi ile ilgili hizmet vermektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajlaşmaya başla!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?