fbpx
Estetik cerrah, Dr. Selçuk Yüce, bişektomi fiyat

Bişektomi Ameliyatının Finansal Boyutu

Bişektomi diğer ismi ile yanak inceltme estetiği hakkında çok fazla araştırma yapılan işlemdir. Bizimde en çok yaptığımız operasyonların başında gelmektedir. Operasyonun içeriği hakkında araştırma yaparken bişektomi fiyatı hakkında da hastalar doğal olarak bilgi almak istiyor. İlk önce bişektomi ameliyatı işleminden bahsetmekte fayda var.

Yanak inceltme süreci ve bişektomi fiyatı

Yanak inceltme yüzünün ovalliğinden şikayet ederek daha çekici bir görüntü isteyen herkesin başvuracağı bir yöntemdir. İşlem lokal anestezi altında gerçekleşmektedir. Lokal anestezinin hiçbir yan etkisi bulunmaz. Yanak inceltme sonrası hasta normal hayatına döner. Normal hayatına kısa sürede dönmesinin sebebi hem lokal anestezi ile yapılması hem de kesinin yanak içinde olması. Yanak dışında görünen hiçbir iz yoktur.

Bişektomi fiyatı hakkında bilgi

Bişektomi fiyatı aslında her ameliyat gibi değişken bir ücreti vardır. Bir fiyat aralığı yoktur ama zaman zaman kullanılan malzemenin artışına göre fiyatında değişim olmaktadır. Asistanlarım ile arama ya da web sitemizde hemen yanda görünen whatsapp uygulaması üzerinden iletişime geçerseniz sizinle anında iletişim kurup, bişektomi fiyat bilgisi vereceklerdir.

Bişektomi işlemi ne kadar sürer? ve kalıcı bir işlem midir?

Hollywood yanağı işlemi ortalama 20 -40 dakika kadar sürer. Dikişler eriyen materyalden olduğu için sonrasında dikiş alma gibi bir sorun yoktur. Kesi yeri de zaten yaklaşık 1 cm kadar olduğundan operasyon gözünüzde büyüttüğünüzden daha kolaydır.

Yanak inceltme estetiği kalıcı bir işlemdir. Yanak içinde olan yağ yastıkçıklarını oradan çıkardığımız için bu yağ yastıkçıkları tekrar oluşmaz.

Her zaman olduğu gibi tekrar uyarıyorum. Yağ yastıkçıklarının alındığından emin olmak gerekir. Yapan kişinin Estetik, Plastik Cerrah olduğuna dikkat ediniz. Yağ yastıkçıkları zaten işinin uzmanı tarafından oradan çıkarıldıysa tekrar oluşmaz.

Bişektomi fiyatı ve ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Yurt dışı veya şehir dışı hastaları ile süreç nasıl ilerlemekte?

Yurt dışı ve şehir dışı hasta grubumuz çok fazla olduğu için bu konuda tecrübeliyiz. Asistanlarıma bu bilgiyi verdiğiniz takdirde sizi fotoğraflarınız yolu ile ameliyat süreci ve bişektomi fiyat bilgisi vereceklerdir. Sabah gelip operasyonu geçirdikten sonra aynı gün dönüş sağlanması uygundur. Bu şekilde çok fazla hasta grubumuz bulunmakta. Şehir dışı veya yurt dışı hasta grubu ile geriye kalan tüm süreci iletişim halinde kalarak yürütüyoruz.

Estetik Cerrah Op. Dr. Selçuk Yüce kliniğinde bişektomi estetiği ile ilgili hizmet vermektedir. Bişektomi fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajlaşmaya başla!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?