• 9:00 - 18:00
  • Beştepe mahallesi Yaşam caddesi Neorama iş merkezi no:13/A (7. Kat) Ofis No:34 Yenimahalle/ANKARA

Çene Estetiği

Çene Estetiği

Çene Estetiği Nedir?

Çene hem kadında, hem de erkekte zerafetin, karizmanın ve yüzdeki ahengin önemli bir unsurudur. Çenenin gerekenden büyük veya küçük olması yüz hatlarının anlamını tamamen değiştirir. Çene büyüklüğünde muhteşem oranı yakalamak adına çene estetiği önerdiğimiz ve gururla sunduğumuz estetik çözümlerimiz arasındadır. Çene estetiği için başvuran hastalarımızın yüzünü analiz ediyoruz, burun, ağız ve çenenin uyumu, total yüz ahengi için çok önemli. Verdiğimiz danışmanlık hizmetinde hastalarımızın beklentilerini gerçeklerle örtüştürmeye çaba sarfediyoruz. Çene estetiği yapılırken dişlerin de doğru kapanabilmesini sağlıyoruz, bunun düzenlenmesi ağız sağlığı adına oldukça önemlidir, dişlerin doğru şekilde çiğnemesini ve konuşma güçlüklerini giderir.

Çene Estetiği Ameliyatı Ankara

Çene estetiği yapılırken implant uygulamaları tercih edilebilir, duruma göre çene kemiğinin öne ya da arkaya çekilmesi de sağlanır. Çene estetiği genel olarak iz bırakmayan güvenli bir yöntemdir.

Çene estetiği işlemlerimiz genel olarak bir saate yakın sürmektedir. Düzelme süresi ise ortalama bir buçuk gündür. Ameliyat sonrası banyo yapabilirsiniz. Enfeksiyon riskine karşı verilen ilaçları kullanmanız önemlidir. Hastalar kısa sürede günlük hayatlarına dönebilirler fakat spor rutinlerine geri dönmeleri 6 hafta kadar sürebilmektedir.


 Çene Estetiği
Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin