• 9:00 - 18:00
  • Beştepe mahallesi Yaşam caddesi Neorama iş merkezi no:13/A (7. Kat) Ofis No:34 Yenimahalle/ANKARA

Bişektomi Ameliyatı

Bişektomi Ameliyatı

Bişektomi ( Yanak Estetiği Ameliyatı, Yanak İnceltme Ameliyatı)

Günümüzde yüz hatları ve yüz çizgileri, güzelliğin, genç görünmenin ve çekiciliğin önemli anahtar haline geldi. Özellikle yüzün yukarıdan aşağıya doğru V ya da ters üçgen şeklinde görünmesi kadınların daha genç ve göz alıcı görünmesini sağlamaktadır.

 

Kadınların makyaj imitasyonları ile taptığı b görünümü artık ameliyat ile kalıcı olacak şekilde başarmaktayız. Bu ameliyat bişektomi yani yanak estetiği ya da yanak inceltme ameliyatı Ankara olarak tanımlanmaktadır.

 

Bu operasyon yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Ağız içinden her iki yanaktan ayrı yrı olacak şekilde yaklaşık 1 cm lik kesi ile yanakta derinde bulunan yağ yastıkçıkları kişinin yüz yapısına uygun olacak şekilde çıkartılarak yanakta incelme ve elmacık kemikleri alt hizasında hafif ve çekici bir hat yakalamış oluyoruz.

Bu cerrahi işlem lokal anestezi altında yapılabildiği gibi hasta talep eder ise sedasyon ile de yapmak mümkün.

 

Ameliyat sonrası 3-5 gün gargara kullanmak yeterli olmakta, ağız içi iyileşme 7 günde tamamlanmakta, dikiş almaya gerek duyulmamaktadır. Yanağınızda arzu ettiğimiz görüntüyü tam olarak 1-3 ay içerisinde görmekteyiz.

 

Tecrübeli ellerde bu kadar küçük dokunuş ile bu kadar güzel sonuç aldığımız Ankara yanak estetiği operasyonu en sık tercih ettiğim ve sanılanın aksine 20-30 yaş hastalarda daha da iyi sonuç veren bir operasyondur.


Bişektomi Ameliyatı
Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin