• 9:00 - 18:00
  • Beştepe Mahallesi Yaşam Caddesi Neorama İş Merkezi No: 13/A (7. Kat) No:34 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Liposuction

Ankara Liposuction

Liposuction Nedir?

 

Ankara liposuction (yağ aldırma) yani vücuttan bölgesel olarak yapılan yağ aldırma işlemi; en sık yaptığımız estetik operasyonlar arasındadır.  Liposuction ameliyatında modern yöntem olan tümescent liposuction yöntemi 1977 yılından beri tüm dünyada yapılmakta olan; sonuçları, süreçleri ve riskleri bilimsel olarak analiz edilmiş bir yöntemdir. Bu nedenle Ankara liposuction (yağ aldırma) ameliyatında neler ile karşılaşacağımızı artık daha iyi biliyoruz.

 

Ankara Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Liposuction, bölgesel yağ aldırma işlemi, özel kanüller yardımı ile deri altında birikmiş olan yağ dokunun negatif basınç uygulanarak vücuttan çıkarılması işlemdir. Ankara liposuction (yağ aldırma) işleminde vücudun neredeyse her bölgesinde bulunan yağ dokular bu yöntem sayesinde alınabilmektedir.

 

Tıp dünyasında bir ilaç ya da yöntem ne kadar eski ise o kadar güvenilirdir. Çünkü yıllar içerisinde o teknik ya da ilaç ile ilgili araştırmalar çok yapılmıştır ve ne ile karşılaşacağımızı iyi biliyoruz demektir.

 

Unutmayın!

Halihazırda yapılan bilimsel çalışmalar göstermiştir ki Ankara liposuction (yağ aldırma) da enerji veren cihazlar ile yapılan ameliyatlar ve bu cihazlar olmadan yapılan ameliyatlar arasında hasta iyileşmesi ve/veya cilt sıkılaşması üzerinde bir fark görülememiştir.

Fakat!

Bu demek değildir ki cihazlar bir işe yaramıyor. Bilimsel çalışmalar çok önemli fark var demese bile tek tek hasta bazlı ya da vücutta bölge bazlı düşünüldüğünde işe yaradığını biliyoruz ve ihtiyaç halinde kullanıyoruz.

 

Yağ hücreleri vücudumuzun yağ deposudur ve cilt altı tabakada bulunurlar. Kilo aldıkça önce yağ hücre boyutu sonra yağ hücre sayısı artar. Ankara liposuction (yağ aldırma) sayesinde vücutta bulunan yağ hücre sayısı ve içerisindeki yağ deposu azaltılarak incelme sağlamak mümkündür.  Genel anlamda hepsi aynı tedavi prensibine dayanır. Ankara liposuction ( yağ aldırma ) ameliyatında amaç pürüz bırakmadan hedeflenen bölgede incelme sağlamaktır.


Ankara Liposuction,ankara liposuction,ankara meme büyütme,ankara karın germe,ankara kepçe kulak estetiği
Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin