• 9:00 - 18:00
  • Beştepe mahallesi Yaşam caddesi Neorama iş merkezi no:13/A (7. Kat) Ofis No:34 Yenimahalle/ANKARA

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı

Ankara Karın Germe Ameliyatı

Total Body Lift (Libektomi, Çepeçevre Karın Germe)

Çeşitli sebeplerle karın bölgesinde ele gelecek kadar cilt sarkması olan kişilerin sarkmalarını diyet ve spor ile düzeltemediği takdirde uyguladığım cerrahi operasyondur. Karın germe operasyonu gebelik sonrası karın bölgesinde sarkma, aşırı kilo verme ya da obezite cerrahisi sonrası hızlı kilo vermeye bağlı karın bölgesinde şekil bozukluğu gelişen erkek yada kadın hastalar, bu işlem için uygun hastalardır.

Mini Abdominoplasti (Mini Karın Germe)

Karın bölgesi sarkmasının daha kısıtlı olduğu hastalara uygulanan bir işlemdir. Bu ameliyatta sarkma bölgesi çıkarılması sonrası yine dikiş yapılarak işlem sonlandırılmaktadır. Sarkma az olduğu için genelde iz de sezaryen izi uzunluğunda olur. Bu operasyona sıklıkla liposuction da eklemekteyim. Kısa sürede iyileşme ve ayağa kalkmak mümkündür. Genel dren gerekmez.

Çepeçevre Vücut Germe

Bu ameliyatı genelde 30-40-60 kg gibi ciddi kilo veren hastalara uygulamaktayım bu hastaların çepeçevre deri sarkmaları vardır ve bunu yok etmek için 360 derece dönerek deriyi eksize etmek gerekir. Operasyon sonrasında yine çamaşır altında kalacak şekilde fakat çepeçevre iziniz olacaktır. İyileşme süresi klasik abdominoplasti ile aynı sürededir.


Karın Germe Ameliyatı
Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin