fbpx
Estetik Cerrah Dr. Selçuk Yüce, gençlik aşısı, paris ışıltısı

Gençlik Aşısı (Paris Işıltısı) Nedir?

Gençlik aşısı (Paris ışıltısı) nedir? Cildimiz yaş, yorgunluk, stres,  güneş ışınları gibi iç ve dış etmenler sebebiyle ışıltısını kaybeder. En çokta soğuk havalardan ve bu havaların yıpratıcı etkilerinden korumak gerekmektedir. Bu yıpratıcı etkilerden cildimizi koruyabilmek için uygulanabilecek yöntem, adını sıklıkla duymaya devam ettiğimiz Paris Işıltısı uygulamasıdır.

En güçlü Anti-Aging uygulamalarından biri gençlik aşısı

Gençlik aşısı (Paris ışıltısı) soluk, mat, yorgun görünen ciltlere canlılık kazandırmak için kullanılan bir yöntemdir. Kırışıklıkların önlenmesinde de  çok etkili olmaktadır. Yüz gençleştirme adına güçlü Anti- aging uygulamalarımızdan  biridir.

Bu işlem sonrası günlük hayat

Hücre yenileme uygulaması olarak da bilinen bu işlem, uygulama sonrası günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceğiniz bir yöntem olduğu için günümüzde çok talep görmektedir. İlk uygulamada bile cilde canlı bir görünüm kazandıran bir işlemdir. Hücresel anlamda yaşlanmanın etkilerini azaltmak için de fazlasıyla etkili tedavi yöntemlerinden biridir

Gençlik aşısı ile göz kamaştırıcı bir cilt için

Gençlik aşısı, ciltte bir bariyer etkisi yaratan ve cildin dayanıklılığını artıran bu uygulama etkisini ortalama 2 gün içerisinde göstermektedir. Göz kamaştırıcı bir cilt için bu uygulama çok uygun olmaktadır. Yaptıran hastalarımızın memnuniyet oranının yüksek olduğu bir uygulamadır.

Gençlik aşısı (Paris ışıltısı) işleminin hangi zamanlarda uygulanması uygun olur?

Bu soru en fazla gelen sorular arasında yer almaktadır. Uygulamayı yaz -kış hangi dönemde yaptırmak gerekir gibi bir soruya net cevap vermek doğru olmaz aslında. Gençlik aşısı etken maddelerinin çok iyi olmasından kaynaklı cilt yapısını korumak için dört mevsim uygulaması yapılan bir işlemdir.

Paris ışıltısının içeriğindeki maddelerin cilde etkisi nasıldır?

Pa­ris ışıltısının içeriğinde nem­lendirici özelliğe sahip maddelerin yanı sıra son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz özel karışımlar bulunmaktadır. Bu karışımlar  cilt ve dokuları besleyerek nemli kalmasına destek olur.

Gençlik aşısı (Paris ışıltısı) hangi bölgelere uygulanır?

Bu işlem; yüz, göz altı, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanır.

Gençlik aşısı (Paris ışıltısı) uygulamasını kimler yapabilir?

Gençlik aşısı (Paris ışıltısı) uygulaması uzman doktor kontrolünde yapılması gerekmektedir. Siz de cildinizdeki yorgunluktan, mat görünümden, ince kırışıklıklardan şikayetçiyseniz hiç düşünmeden bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Gençlik aşısı (Paris ışıltısı) kalıcı mıdır?

Tüm yüz gençleştirme uygulamaları kişiye, uygulayıcıya, uygulanan bölgeye ve kullanılan etken maddeye göre değişiklik göstermektedir. Bu işlemler estetik işlemler olarak geçer. Ameliyatlar gibi sonuçlarının kalıcı olması beklenemez. Belli aralıklarla tekrarlanması önerilir. Gençlik aşısı bu şekilde bir uygulama olup belirli aralıklarla uygulanması gerekir.

Bu işlem sonrası öneriler

Bu işlem sonrası uygulama yapılan bölgeye doktorunuzun verdiği süre kadar  masaj yapılmamalıdır. Buz uygulaması yapmak ödemin ve kızarıklığın  oluşumunu azaltmak için faydalıdır.

Yurt dışı ve şehir dışı hastalarımız için süreç nasıl ilerlemektedir?

Yurt dışı  hastalarımız çok olduğu için bu konu tecrübeli olduğumuz bir konudur. Bu hasta grubumuz ile daha çok fotoğraf ve görüntülü konuşma ile muayene gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sonucuna göre karar veriyoruz. Kişi işlemi yaptırmaya karar verdiği takdirde işlemin yapılacağı gün gelmesi yeterlidir.

Sağlığınız sizin içinde benim içinde çok önemli. Uygun olmayan bir durum olduğunda bunu mutlaka anlatıp işlemi yapmayabiliriz.

Paris ışıltısı hakkında detaylı bilgi almak için

Ankara paris ışıltısı hakkında ve her türlü estetik operasyonla ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı Op. Dr. Selçuk YÜCE’ nin uzman ekibine sorabilirsiniz. İletişim sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçebilir veya 0 552 355 20 76 ve 0545 359 20 76 numaralı telefondan asistanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Estetik Cerrah Dr. Selçuk YÜCE Ankara’ da bulunan kliniğinde Paris Işıltısı (gençlik aşısı)  ile gençleşme alanında hizmet vermektedir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajlaşmaya başla!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?