fbpx
Estetik Cerrah-Dr. Selçuk Yüce-burun estetiği fiyatları

Burun Estetiğinin Finansal Boyutu

Burun estetiği Türkiye’de hatta dünyada en sık yapılan estetik operasyonların başında gelmektedir. Bu operasyonun içeriğini araştırdıktan sonra haklı olarak maliyet boyutunu da hastalar merak etmektedir. Burun estetiği fiyatları aslında yapılacak işlemin içeriğine göre değişim gösterir.

Bu operasyonda süreç nasıldır?

Rhinoplasty operasyonu da denilen bu işlem aslında sanıldığının aksine çok kolay bir işlem değildir. Dışarıdan bakıldığında işlemin boyutu hakkında bilgi edinilmesi güçtür fakat işlemin büyük kısmı burun içerisinde gerçekleştiği için asıl önemli kısmı burun içidir.

Muayene sırasında bazen bizim bile göremediğimiz etmenler ameliyat esnasında burun açıldıktan sonra ortaya çıkmaktadır. Kişiyi özellikle muayeneye çağırmamızdaki ısrarımız bu sebepledir. Muayene esnasında ameliyatın boyutu kabaca belli olmaktadır. Hastanın nefes sorunu olması veya açık teknik ya da kapalı teknik burun estetiği yapılacak olması tüm ameliyatın boyutunu değiştirmektedir.

Burun estetiği fiyatları

Asistanlarım ile iletişim kurduğunuz takdirde genelde size ortalama bir fiyat bilgisi vermektedirler. En doğru yaklaşım budur zaten. Çünkü yukarıda da bahsettiğim gibi muayeneye geldiğinizde burun estetiği ameliyatının boyutu bazen değişebiliyor. Sadece görüntü değil de nefes sorunu da düzeltilecekse veya kapalı teknik burun estetiği isteği olduğunda ameliyatın boyutu ve süresi uzamaktadır. O yüzden burun estetiği fiyatları da bu durum karşısında değişmektedir. Ameliyat ücretinin bazen size söylenen aralığın altına bazen de söylenen aralığın üstüne yakın olmasının sebebi budur.

Burun estetiği süreci ve sonucu

Rinoplasti ameliyatı ortalama 2 saat sürmektedir. Yukarıda bahsettiğim gibi yapılması gereken işlemlere göre boyutu değişmektedir. Aksi bir durum olmadığı sürece aynı gün taburculuk olmaktadır. Her ameliyatta olduğu gibi 7-8 gün kadar dinlenme süreci geçirmek gerekmektedir.

Burun estetiğinde eğer uygun hasta ve tecrübeli doktor eşleşmesi yakalanmış ise sonuçlar yüz güldürücüdür. Zaten burun estetiğine uygun olmayan hastaya alternatif yöntemler ile uygun işlemler yapılmaktadır. Burun dolgusu ile düzeltilebilecek boyutta olan hasta grubu için zaten rinoplasti ameliyatı planlaması yapılması uygun değildir.

Burun estetiği fiyatları ve ameliyat süreci bilgisi için bize arama ya da whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

Op. Dr. Selçuk YÜCE Ankara’da bulunan kliniğinde rinoplasti alanında hizmet vermektedir. Burun estetiği fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajlaşmaya başla!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?