fbpx
Estetik cerrah-Dr. Selçuk Yüce-liposuction fiyatları

Liposuction Ameliyatının Finansal Boyutu

Liposuction ameliyatını araştırırken operasyonun içeriği hakkında bilgi edindikten sonra tabi her hasta bu işlemin maliyet boyutunu da merak etmektedir. Liposuction fiyatları nasıl olmaktadır? ya da nasıl belirlenmektedir? şeklinde sorular çok sorulmaktadır.

İlk önce biraz liposuction ameliyatının içeriğini anlatarak başlarsak maliyet boyutundaki dalgalanmanın sebebini hastalar daha iyi anlayacaklardır.

Liposuction nedir? Liposuction fiyatları nasıl belirlenir?

Kısaca bahsetmek gerekirse yağ aldırma operasyonu da denilen bu işlem diyet ve spora rağmen kalıcı hale gelmiş yağların vücuttan atılması işlemidir. Böylece vücut orantısı yakalanıp kişinin arzu ettiği görüntüye kavuşması sağlanmış olur.

Fakat bu işlem zayıflatma işlemi değildir. Vücut şekillendirme işlemidir. O yüzden belli bölgelerden belli miktarlarda yağ almak gerekir. Çok fazla yağ alma çabası hastanın iyileşmesini geciktirmektedir.

Tek seansta çok yağ almak mı? yoksa operasyonu seanslara bölerek gitmek mi sağlıklıdır?

Bu sorunun tek ve net cevabı hastanın vücudunun kaldıracağı kadar yağ almak gerekir. Daha fazla almak gerekirse seanslara bölerek ilerlemek en mantıklısıdır.

Liposuction fiyatları tüm bu etmenler karşısında nasıl olmaktadır?

Yağ aldırma ameliyatı sadece tek bir ameliyat değildir. O sebeple liposuction fiyatları da bölgeye ve seanslara göre değişmektedir. Bize başvuran hastalara asistanlarım genellikle hangi bölgeler? ya da bize fotoğraf atabilir misiniz? gibi sorular yöneltir. Böylece istenilen bölgeye göre bir fiyat aralığı çıkar. Ama tabi net fiyatlandırma muayene sonucunda belli olmaktadır.

Neden net fiyatlandırma muayene sonucunda olmaktadır?

Bunun sebebini kısaca şöyle açıklamak gerekirse sizin istekleriniz ya da düşünceleriniz ile liposuction işleminin yapılabilirliği bazen uyuşmaz. Muayeneye geldiğinizde size yapılması gerekenleri ve yapılamayacakları ayrıntılı bir şekilde anlatırız. Böylece ameliyatın boyutu farklılaşabilir .Ameliyatın boyutu değiştikçe de liposuction fiyatları da otomatik olarak değişir. Bazen bölgeler az olup söylenenden daha az fiyat çıkarken bazen de işlemin sizi memnun etmeyeceğini öngörüp başka bölgeler dahil edilip daha fazla fiyat çıkabilir. O yüzden en sağlıklısı muayene olarak yapılacaklar ile ilgili net bilgi almak gerekir. Böylece liposuction fiyatını netleştirip bütçenizi ona göre ayarlamanız en doğrusu olmaktadır.

Liposuction fiyatları ve işlem bilgisi için bize arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.

Estetik Cerrah Op. Dr. Selçuk Yüce kliniğinde Liposuction alanında hizmet vermektedir. Liposuction fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajlaşmaya başla!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?