• 9:00 - 18:00
  • Beştepe mahallesi Yaşam caddesi Neorama iş merkezi no:13/A (7. Kat) Ofis No:34 Yenimahalle/ANKARA

Vaser Liposuction Ankara

Vaser Liposuction Ankara

Ankara Vaser Liposuction Nedir?

Liposuction; İstenmeyen bölgelerden yağ aldırma ameliyatı en sevdiğim ve en çok tercih ettiğim estetik operasyonların başında gelmekte.

Bu işlem özet olarak açıklama gerekirse vücudunuzda spor ve diyete rağmen gitmeyen yağlanma sorunları olan bölgelerinizi 1-3 saat süren bir operayon ile inceltme işlemidir.

Hastalarıma anlattığım gibi, vücudunuzda XL yada L bedene sahip bir bölgeniz var ve sizi çok rahatsız ediyor ama spor ve diyet yapmanıza rağmen gitmiyor ise liposuction ile o yağları allıyoruz ve bir daha o bölgelerden kilo almıyor, yağlanmıyorsunuz.

Vaser liposuction veya Lazer liposuction bu işlem hangi kısmında ön plana çıkıyor?

Biz liposuction yaparken amacımız sadece yağ dokuyu vücuttan dışarı atmak. Fakat takdir edersiniz ki yağ doku bizim cilt altımızda izolasyon görevi gören ve her yere yayılmış bir oranımız ve bu yağ doku içersinde aynı bir evin duvarında bulunan kablo yada borular gibi kan damarları, sinirler ve kollajen lifleri bulunmakta ve biz bunlara zarar vermek istemiyoruz.

İşte Vaser liposuction cihazı, yağları dışarıya vakumlayarak almadan önce, ses dalgası (ultrasound) ile parçalayıp katı halden sıvı hale getirerek; Lazer liposuction ise radyofrekans ile aynı işlem yaparak sadece yağı çıkarmamızı ve diğer dokulara çok daha az zarar vermemizi sağlıyor.

Aynı zamanda ses dalgası ve radyofrakans ile cildi de uyardığımız için liposuction ameliyatından sonra korkulan ciltte dalgalanma veya sarkma sorununda gidermiş oluyoruz.

Hasta nezninde bir diğer artısı ise dokulara daha az zarar vermek, onları daha az travmaya maruz bırakmak, ameliyat sonrası çok daha az ağrı ve çok hızlı normal yaşantıya dönmenizi sağlamış olacaktır.

Tabi ki liposuction operasyonu genel anestezi altında yapılıyor. 1 -2 gün hastane yatışı ve 1 hafta kadar evde istirahat sonrası sosyal hayata dönüş sağlıyorum. 3 hafta kadar tabi ki korse kullanımını eksik etmiyoruz.

Liposuction ameliyatı ile hastalarımı inceltirken teknolojiden  yararlanarak sonucun daha iyi olmasını sağlıyorum ki bu da hem beni hem hastalarımın sonuçtan çok memnun olmasını sağlıyor.


Vaser Liposuction Ankara
Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin