• 9:00 - 18:00
  • Beştepe Mahallesi Yaşam Caddesi Neorama İş Merkezi No: 13/A (7. Kat) No:34 Yenimahalle / ANKARA

Genital Estetik

Genital Bölge Estetiği Nedir?

 

Son yıllarda genital estetik operasyonlarının sayısı oldukça artmıştır. Yaşadığımız yüzyılda kadın sadece bir eş değil, sadece anne değil, aynı zamanda güzel bir eş ve güzelliğini koruyan bir anne olmak istiyor. Diyetine özen gösteren ve cildini koruyan kadın, yaşlanmaya karşı mücadelesine de devam ediyor. Gerekirse estetik operasyonlara da açıktır.

 

Kadın cinsel organlarının estetik ameliyatı veya 'vajinal estetik', görünümlerini iyileştirmek için tasarlanmış bir dizi cerrahi prosedürü içerir.

 

En sık yapılan genital estetik ameliyatları nelerdir?

 

Genital estetik operasyonları arasında sıklıkla yaptığımız işlemler iç dudak estetiği (labioplasti ) ve vajina daraltma ( vajinoplasti )  önemli vajinal estetik ameliyatlarıdır. Ancak teknik çok önemlidir. Çünkü vücudumuzdaki her yapının bir işlevi vardır. Görsellikteki değişim aynı zamanda işlevi geliştirmeyi hedeflemelidir. Bu nedenle önemli bir detay anatomiye hakim olmak ve estetik ve fonksiyonel bir iyileşme sağlamaktır.

 

Genital Estetik Ankara

 

İnsan anatomisinin pek çok yönüyle olduğu gibi, kadın cinsel organlarının çok çeşitli şekilleri, boyutları ve görünüşleri vardır ve bunların tümü normal sınırlar içindedir. Herhangi bir ameliyata girmeden önce, gerçekten genital bölgede bir sorun olup olmadığını veya başka bir çözümün daha faydalı olup olmayacağını belirlemek önemlidir.

 


Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin