• 9:00 - 18:00
  • Beştepe Mahallesi Yaşam Caddesi Neorama İş Merkezi No: 13/A (7. Kat) No:34 Yenimahalle / ANKARA

Paris Işıltısı Nedir! Kimler Yararlanabilir?

Paris Işıltısı Nedir! Kimler Yararlanabilir?

Vücudumuzu sarıp sarmalayan kıymetlimiz, cildimiz yaş, yorgunluk, stres,  güneş ışınları gibi iç ve dış etmenler sebebiyle zamanla ışıltısını hızla kaybeder. En çokta buz gibi kış aylarına geldiğimiz şu gün­lerde tenimizi soğuk havalardan ve bu havaların yıpratıcı etkilerinden korumak kendimize verdiğimiz değerin bir parçası olmaya devam ediyor. Bu yıpratıcı etkilerden cildimizi koruyabilmek için uygulanabilecek en kesin alternatiflerden biri son zamanlarda adını sıklıkla duymaya devam ettiğimiz Paris Işıltısı uygulamasıdır.

En Güçlü Anti Aging Uygulamalarından Biri

Paris ışıltısı soluk, mat, yorgun görünen ciltlere canlılık kazandırmak ve sathi kırışıklıkların önlenmesi ve tedavisinde kullanılan etkili bir yöntemdir. En güçlü anti aging uygulamalarından biridir. Hücre yenilenmesi uygulaması olarak ta bilinen bu işlem, uygulama sonrası günlük hayatımıza kaldığımız yerden devam edebileceğimiz bir yöntem olduğu için günümüzde hayli talep görmektedir. İlk uygulamada bile cilde ışıl ışıl bir görünüm kazandıran bu harika formül hücresel anlamda yaşlanmanın etkilerini azaltmak için de fazlasıyla etkili tedavi yöntemlerinden biridir

Göz Kamaştırıcı Bir Cilt İçin; Paris Işıltısı

Ciltte bir bariyer etkisi yaratan ve cildin dayanıklılığını artıran bu uygulama etkisini ortalama 2 gün gibi kısa bir süre içerisinde hızla göstermektedir. Göz kamaştırıcı bir cilt için; Paris Işıltısı uygulama sonrası ödem, morluk gibi endişeleriniz varsa morluk ve ödem endişesi yaşayan kişiler nanosoft (çok ince ve hassas enjeksiyon) özelliği sayesinde ödem ya da morluk problemi yaşamadan süreci hızla atlatabiliyorsunuz.

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Makyajsız dışarı çıkabilmenize imkân tanıyan Paris ışıltısı uygulaması, dört mevsim tüm yaş gruplarına uygulanabilmektedir.  Her daim genç ve dinamik görünmenize yardımcı olan Pa­ris Işıltısının içeriğinde nem­lendirici özelliğe sahip cilt maddelerin yanı sıra son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz hyaluronik asit bulunuyor. Hyaluronik asit cilt ve dokuları besleyerek nemli kalmasına destek olur. 

Paris ışıltısı hangi bölgelere uygulanabilir? Ciltteki dayanıklılığı artıran ve cilde göz kamaştırıcı bir ışıltı veren bu uygulama yüz, göz altı, boyun, dekolte bölgelerine uygulanabilmektedir. Paris ışıltısı uygulamasının doktor kontrolünde yapılması gerekmektedir. Siz de cildinizde yorgunluktan, mat görünümden, ince kırışıklıklardan şikayetçiyseniz hiç düşünmeden bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Paris Işıltısı Nedir! Kimler Yararlanabilir?
Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Hemen Bize Ulaşın...