• 9:00 - 18:00
  • Beştepe Mahallesi Yaşam Caddesi Neorama İş Merkezi No: 13/A (7. Kat) No:34 Yenimahalle / ANKARA

PRP Tedavisi

Son yıllarda gençleştirici etkisiyle ön plana çıkmıştır. Adını sık duyduğumuz Prp uygulaması ile daha genç ve parlak görünüm elde etme sanşını yakalamış oluruz. PRP işlemi kişinin kendi kanından elde edilen ve trombositler yönünden zengin olan plazmanın, istenilen bölgeye iki şekilde verilmesi ile uygulanan bir tedavi yöntemidir.

PRP işlemi, yüzeysel ya da enjeksiyonla istenen bölgeye trombosit yönünden zengin plazmanın olan geri verilmesiyle uygulanır. Yaşa bağlı ya da genetik olarak veya stres, alkol ve sigara kullanımı gibi faktörler hücre yenilenmesini etkileyerek, yüz gibi bölgelerde çeşitli olumsuz görüntüler oluşturabilir. Bu noktada PRP uygulandığı bölgede onarıcı ve canlandırıcı bir etki gösterecektir.

Prp Nasıl Uygulanır?

Prp kişinin kendi kanında bulunan ve kanından elde edilen PRP cilt altına enjekte edilerek uygulanır. PRP uygulanırken küçük miktarda ve dikkatli uygulanması gerekmektedir. Kan da bulunan trombositlerin onarılması gererken bölgeye verilerek, bölgenin yeniden onarımı için harekete geçirilir. Bu sayede, onarılması gereken bölgeler de iyileşme sağlanarak yeniden canlanması sağlanır.

Prp uygulanan bölgede, hücre bağlarını kuvvetlendirir ve kolajen yapısını destekler. Prp her yıl düzenli olarak yaptırılmalıdır. Yıl icinde aylar arası belli bir düzende boşluk bırakarak, yolda toplam 3 veya 4 seans aralığında gerçekleştirilir. PRP uygulaması düzenli uygulandığında, ciltte kalıcı parlama ve yenilenme görülmüştür. PRP uygulamasından sonra cilt yüzeyinde parlaklık ve gerginlik oluşur. Kalıcı bir PRP uygulaması ancak düzenli seans uygulamasından sonra belli olur.                                  

Prp İşleminin Faydaları

Prp işlemi uygulamasıyla, ciltte yenilenme görülerek, cilt yüzeyinde sıkılaşma görülür. Cilt yüzeyin PRP İşleminin olumlu etkileri olarak, cilt yüzeyinde sarkmalarda toparlanma, kırışıklıkların azalması ve lekelerde açılma kaydedilir. PRP işlemleri, sorunsuz bir şekilde kan alınması suretiyle herkese rahatlıkla uygulanabilir.

Prp uygulaması uzman doktor kontrolünde ve çok dikkatli şekilde yapılmalıdır. Doğru şekilde yapılan Prp işlemi, kalıcı sonuçlar vererek işlemi uygulatanlar açısından kalıcı sonuçlar verecektir. Prp tedavisinden sonra kişi normal yaşantısına dönebilir. Uygulama sonrası cilt yüzeyinde oluşan hafif kızarıklar için buz kompresi uygulanabilir. Prp işlemi için kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.PRP Tedavisi,ankara liposuction,ankara meme büyütme,ankara karın germe,ankara kepçe kulak estetiği
Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin