• 9:00 - 18:00
  • Beştepe mahallesi Yaşam caddesi Neorama iş merkezi no:13/A (7. Kat) Ofis No:34 Yenimahalle/ANKARA

Ameliyatsız Estetik - Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız Estetik

Medikal Estetik (Ameliyatsız Estetik)

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’de en fazla tercih edilen alanlardan biri olan medikal estetik, yaşlanmaya, cildin zarar görmesine vb. çeşitli nedenlere bağlı olarak görünümünü kaybeden cildi istenilen hale getirebilmek için uygulanan ameliyatsız operasyonlardır. Doğal ve sağlıklı görünümü hedefleyen medikal estetik, dokuları canlandırıp uyandırarak özellikle yaşlılıktan kaynaklanan cilt sorunları karşısında cildin daha elastikiyetini ve doğal parlaklığını geri kazanmasını, dolayısıyla güzelleşmesini ve genç bir görünüm elde etmesini sağlar.

Her yaşa ve cilt tipine göre uygulanan medikal estetik tedavisi farklılık gösterebilir. Yapılan işlemlerin her yıl belli aralıklarla devam ettirilmesi, daha doğru sonuçların alınmasına katkı sağlar. Ayrıca, devamlılık gerektiren işlemler olduğu için de kişilerin sağlık kontrol rutinleri arasına girmiştir.

Medikal estetik, enfeksiyon riskinin az olmasının yanında acısız ve ağrısız bir şekilde gerçekleştirildiğinden oldukça fazla ilgi görmektedir. Ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilen medikal estetik uygulamalarında, genel anesteziye de ihtiyaç duyulmamaktadır.

Paris Işıltısı


Dolgu Uygulamaları


Gözaltı Işık Dolgusu


Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin
Bizi Aramaktan Çekinmeyin